Mobilné ihriská

Mobilné ihriská


Tento mobilný systém ihriska poskytuje mnoho možností na využitie. Jeho prvky sa dajú využiť pre mnoho športov a umožnuje flexibilnú adaptáciu na životné prostredie. Je vhodný pre futbal, volejbal, plážový volejbal, basketbal a podobne.

Prvky mobilných ihrísk

Brány : vyrobené z AL profilu 80 x 80 mm, bránková čiara kopíruje líniu mantinelu. Dostupné veľkosti : 0,8 x 1,2m, 1,0 x 1,5m, 1,0 x 1,8m, 1,2 x 1,8m, 1,5 x 3,0m. Dodáva sa aj sieť 10cm oko, háčiky a spony na uchytenie.

Mantinelový systém : je vytvorený z hladkých sendvičových plátov, hrúbky 24mm, ktoré sú vložené do hliníkového rámu veľkosti 2010 x 1022 mm. V hornej časti rámu sú zámky ktoré umožňujú uchytiť sieť s odnímateľnými svorkami. Na bokoch rámu sú dva háčiky, ktoré slúžia na uchytenie k stlpiku. Panel je výborným reklamným médiom.

Stlpiky : medzi dvomi panelmi sú stlpiky tvaru L, ktoré sú z hliníka 50 x 50 x 2 mm, majú v spodnej časti dva úchyty na prichitenie mantinelu. Po inštalácii bočných panelov sa vsúva do stlpika hliníkový profil 45 x 4ť x 2 mm, ktorý bude slúžiť na uchytenie siete.

Vstupná bránka :šírka 0,725 m, vyrobená z hliníka, umožnuje vstup do ihriska.

Klipy a háčiky : na upevnenie sieťky na vrchnú hranu rámu mantinelu

Suchý zips : dlžky 25cm na jeden stlpik - upevneie sieťky a stlpikov

Tyče : so zaťažením z ocele, o hmotnosti 25kg na stabilizáciu ihriska

Siete na prednej a bočnej strane ihriska : sú vyrobené z polypropylénu so zvýšenou životnosťou. Veľkosť očiek je 100mm. Prichytáva sa odnímateľnými svorkami na hornej časti panelu a s vymeniteľnými držiakmi pre horizontálne stlpiky.

Sieťka na bránu : je vyrobená zo syntetických vlákien, ako je polypropylén alebo polyamid. Veľkosť očiek je 45mm a priemer lanka je 3mm. Vybavená odnímateľnými držiakmi pre horizontálne tyčky a so suchým zipsom vo zvislej polohe.