Matrace

SOFT

BABY Kvalitný detský matrac. Zaručí zdravý a kľudný spánok tých nejmenších. Jadro matraca BABY je tvorené jedným dielom kvalitnej PU peny. Matrace BAMBINO sa vdaka kombinácii PUR peny a ľahčeného polyuretanu vyznačujú zvýšenou tvrdosťou.

IVA/LUX Matrace určený pro širokú verejnost. Jadro matraca tvorí kvalitna PU, odnímatelný poťah zaručuje jednoduchú údržbu. Výška matraca 12 cm zaistí dostatočný komfort při každodennom používaní. IVA je matrac mekšieho charakteru, matrac LUX je určený pre tých, ktorí uprednostňujú tvrdšie lôžko.
JANA-PLUS Základný typ pružinového matraca. Matrac je tvořený kombináciou pružinového jadra a PU peny. Je použitá kvalitná tkaná látka bez prošívania. Tento matrac je určený najmä na príležitostné spanie.


MARINA Novinka! Jadro matraca o celkovej výške 13 cm je tvorené kvalitnou PUR penou. Matrac je jednostrane vybavený masážnými časťami, ktoré zlepšujú prekrvenie tela počas spánku a zaisťujú lepšie prevzdušnenie matraca.

NORKA Kvalitný, veľmi obľúbený matrac sendvičového typu. Matrac splňuje vysoké nároky na kvalitné a zdravé spanie a je určený pre tých, ktorí upřednostňujú tvrdšie lôžko.


PAVLA Luxusný pružinový matrac kombinovaný s masážnymi časťami na obidvoch stranách. Matrac je obojstranne prešitý, užívatel využije na zvýšenie komfortu zimnú alebo letnú stranu podľa aktuálneho obdobia. Vzdušnosťou, pružnosťou a svojimi ortopedickými vlastnosťami splňuje tento matrac vysoké nároky na zdravé a kvalitné spanie.
PETRA Vysoko kvalitný pružinový matrac. So štandardne dodávaným poťahom obojstranne prešitým polyesterovým rúnom zaistí matrac PETRA dokonalý fyzický i psychický odpočinok. Vystužená ochranná vrstva zamedzuje pretlačeniu pružín. Vynikajúce ortopedické vlastnosti radia tento matrac medzi veľmi obľúbené a žiadané matrace.
SUPRA

DIANA Latexové perforované dosky na oboch stranách umožnia užívateľovi naplno využiť vlastnosti tohoto materiálu – vynikajúcu elasticitu a tvarovú stálosť. Obidve dosky sú naviac anatomicky tvarované do 7 zón. Vdaka pevnému jadru z vysoko elastickej HR peny je tento matrac

EUROPA Komfortný pružinový matrac s jadrom vysokým 18 cm. Vysoko sú oceňované hlavne ortopedické vlastnosti pružinového jadra a vzdušnosť. Jednotlivé vrstvy matraca, zložené z kokosovláknitej dosky a ľehčeného polyuretanu, zajisťujú znásobenú ochranu proti pretlačení pružín.

GABRIELA Celá horná plocha je tvorená doskou z viskoelastickej, tzv. lenivej peny, ktorá dokáže optimálne rozložiť tlak matraca na ľudské telo. Nosná spodná vrstva je rozdelená do piatich anatomických zón rešpektujúcich anatomiu tela. Pre maximálne využitie vlastností tohoto matraca je použitý poťah z luxusnej tkanej látky s vysokou plošnou hmotnosťou.

JOLANA Jadro tohoto luxusného matraca o výške 14 cm je tvorené dômyselne prepracovanými dielmi z elastických HR pien, ktoré dokážu vytvorit ideálnu podporu pre telo užívatela. Podľa telesnej váhy je možné zvolit měkšiu alebo tvrdšiu stranu matraca. Dokonalé prevzdušnenie matraca je zaistené vdaka spojeniu jednotlivých dielov bez použitia lepidel.

KRISTYNA Vysoko luxusný matrac s podielom prírodného latexu pre ktorý je charakteristická vynikajúca elasticita a tvarová stálosť. Matrac je rozdelený na päť anatomických zón, ktoré zodpovedajú rozloženiu hmotnosti ľudského tela pri spánku a zaistia tak jedinečný komfort pre každého užívateľa. Latexové matrace sú vdaka svojim vynikajúcím ortopedickým vlastnostiam vhodné i pre užívateľa dlhodobo pripútaného na lôžko.

MILENA Vysoko luxusný matrac s jadrom z taštičkových pružín. Jadro je obojstranne pokryté masážnymi časťami pre zvýšený komfort. Systém pružín samostatne zašitých v textilných sáčkoch umožňuje každej pružine individuálne reagovať na nerovnosti tela a tým zaistiť optimálne rozloženie hmotnosti ľudského tela. Táto tzv. bodová elasticita je znásobená rozdelením pružinového jadra na 5 anatomických zón.

REGINA Luxusný matrac, ktorého elasticita, pružnosť a nízka deformácia sa svojimi parametrami blíží kvalite latexových matracov. Zvláštnym tvarovaním je jadro rozdelené do 7 anatomických zón, ktoré zaistia pre každú časť ľudského tela optimálnu měkkosť a dokonalé prevzdušnenie.

VIOLA Veľmi populárny matrac sendvičového typu. Jadro je rozdelené do troch anatomických zón. V najviac namáhanom strede matraca je použitá vysoko kvalitná HR pena. Zvláštne tvarovanie jadra zaistí dokonalé prevzdušnenie a optimálnu reguláciu vlhkosti.

EXCELENT

ARTEMIS Absolútne nový prístup k užívateľovi u tejto novinky. Hustá sieť mikro-taštičkových pružín ( rozmer 200 × 90 cm celkovo 794 kusov) ponúka komfort úplne neporovnateľný s latexovými matracmi. Rozdielna tuhosť pružín v jednotlivých zónách vhodne reaguje na anatómiu ľudského tela. Užívateľ môže individuálne voliť rozdielnu tuhosť ramenných zón na jednotlivých krajoch matraca.

ATHENA Tento matrac ponúka možnosť ideálneho rozloženia tlaku po celej ploche matraca a pritom úplne rešpektuje anatómiu tela rozdelením do 7 zón. Je možné využiť i opačnú stranu matraca, kde je vdaka použitej pene HR matrac vysoko pružná.

CASSIOPEA Matrac s možnosťou individuálneho nastavenia pre užívateľa rôznych hmotnostných i výškových kategorií. Z prednastaveného jadra podľa základných anatomických zón ľudského tela je možné jednoducoe celý matrac poskladať „na mieru“ každého užávateľa. Jednotlivé prvky sú detailne prepracované na zaistenie dokonalého prevzdušnenia matraca a vysokého komfortu počas spánku.

ELEKTRA PLUS Výška jadra 17 cm zaistí pohodlný spánok i osobám s vysokou hmotnosťou. Kombinácia latexovej peny a nosnej kokosovláknitej dosky zaistí optimálnu regeneráciu chrbtice i svalstva počas odpočinku. Perforácia zaisťuje dokonalé prevzdušnenie.

KALIOPE Jeden z najluxusnejších matracov zaisťujúci maximálny možný komfort. Jadro matraca tvorí penová gua s podielom prírodného latexu. Prevzdušnenie matraca je zaistené systémom odvetrávacích kanálikov po obidvoch stranách matraca a špeciálne odľahčovacie otvory na bokoch matraca v oblasti ramena.

MEDEA Vysoko luxusný matrac prepracovaný do posledného detailu. Využíva všetky poznatky z rôznych, už ponúných matracov. Jadro o výške 18 cm zaistí vysokú nosnosť a vynikajúci komfort pri spaní i pre veľmi rozdielne váhové kategorie. Unikátne tvarovanie vrchnej vrstvy a jej premenlivá výška v jednotlivých zónách matraca poskytne ľudskému telu ideálnu oporu a rovnomerné rozloženie tlaku matraca.

 PENELOPE Unikátny materiál je použitý vo vrchnej vrstve s hustou sieťou priečne ukladaných vlákien (3D mriežka). Táto pružná a vysoko prizpôsobivá vrstva zaistí vynikajúcu mikroklímu a optimálny odvod vlhkosti od tela užívateľa. Jadro o výške 18 cm zaistí vysokú nosnosť, optimálna kombinácia vysoko pružných HR pien zaistí vynikajúci komfort pri spaní pre všetky váhové kategórie.

PROFI

Matrace PROFILINE predstavujú ideálne riešenie špecifických potrieb Vašich ubytovacích zariadení, sú zárukou zdravého spánku a pohodlného odpočinku vašich hostí:

* špeciálna kolekcia pre ubytovacie zariadenia

* jedinečná novinka na trhu

* komplexná ponuka matracov a poťahov z unikátnych materiálov

* vývoj v spolupráci s odborníkmi : overené a odskúšané

* veľmi vysoká nosnosť: vydrží o 40% vyšie zaťaženie než bežné matrace

* predlžená životnosť: využitie kvalitných moderných materiálov

* zdravotná nezávadnosť pien a textilií: podľa požiadavkov Oeko-Tex Standard 100

* znížená horľavost pien a textilií: podľa požiadavkov svetových noriem

* komplexný servis a starostlivosť o zákazníka:

* odvoz a likvidácia starých matracov, leasing, matrace "na skúšku"

* individuálny prístup k zákaznikovi a jeho potrebám

* tradícia a dlhoročné skúsenosti