Matrace Gumotex

Matrace Gumotex

BABY Kvalitný detský matrac. Zaručí zdravý a kľudný spánok tých nejmenších. Jadro matraca BABY je tvorené jedným dielom kvalitnej PU peny. Matrace BAMBINO sa vdaka kombinácii PUR peny a ľahčeného polyuretanu vyznačujú zvýšenou tvrdosťou.

PVC podlahy

PVC podlahy FATRA

LINO FATRA homogénne podlahové krytiny sú v celej hrúbke rovnakého zloženia aj prevedenia. Nášľapná vrstva je zhodná s hrúbkou podlahoviny. Vyrába se v hrúbkach 2 a 1,7 mm. Na trh se dodávajú vo formáte dlaždíc v rozmere 608 x 608 mm (ELEKTROSTATIK, DYNAMIK, PRAKTIK).
Tieto podlahoviny splňajú požadavky pre aplikacácie v objektoch s tažkým namáhaním, ako sú školy, nemocnice, obchodné domy, výrobné haly a iné verejné priestory.
V produkcii homogénnych podlahovín z Fatry najdete aj podlahoviny s elektrickými vlastnosťami, jedná sa o:
podlahoviny elektrostaticky vodivé (vnútorný elektrický odpor v rozsahu 5.104 – 1.106 Ω) – ELEKTROSTATIK. Podlahovina je určená pre aplikácie do priestorov s požiadavkou na elektrostaticky vodivé prevedenie podlahy, nap. priestory s nebezpečenstvom výbuchu, laboratoriá, v zdravotníctve (RTG pracoviská, operačné sály), pre výrobu zdvojených podláh a pod.
podlahoviny antistatické (vnútorný elektrický odpor v rozsahu 5.104 – 1.108 Ω) – DYNAMIK. Podlahovina je určená predovšetkým pre aplikácie do priestorov s požiadavkou na antistatické prevedenie podlahy, nap. počítačové sály, výroba elektroniky, oblasť telekomunikací atd.

Drevené podlahy

Barlinecká doska

logo_barlinek

Barlinecká doska je podlaha najvyššej triedy vyrobená z prírodného dreva. Dokonalé spája užitočné a estetické hodnoty dreva s jednoduchou montážou a renováciou. Barlinecká doska zaručuje dokonalú termickú a zvukovú izoláciu, je odolná voči deformáciám a mechanickému poškodeniu. Vďaka hygroskopickým vlastnostiam dreva sa vyznačuje schopnosťou prírodnej regulácie mikroklímy interiéru, v ktorým sa nachádza. Všetky suroviny použité pri jej výrobe vyhovujú najprísnejším ekologickým normám. Podlahu môžete pokojne ukladať v spálňach, detských izbách a materských školách.